FAQ

Znajdź odpowiedź na pytania które dostajemy codziennie od naszych klientów. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi zadzwoń do nas !
Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytanie !

FAQ

Czy do jazdy wymagana jest karta klienta ?


Nie, karta klienta jest na naszym torze jest dobrowolna. Zakup jej pozwala korzystać z promocji oraz karnetów.
Czy do jazdy potrzebuję kominiarki ?


Zdecydowanie tak ! Kominiarkę możesz zabrać swoją jeżeli taką posiadasz lub zakupić u nas bezpośrednio w recepcji przed jazdą. Pamiętaj że kominiarki pozwalają nam utrzymać bezpieczeństwo i higienę korzystania z naszych kasków. Dobra kominiarka posiada zakryte usta i włosy.
Od jakiego wieku dzieci mogą korzystać z toru ?


Nie wiek, a wzrost się liczy ! Nasze gokarty są dostępne dla dzieci powyżej 135 cm wzrostu. Od 150 cm klienci mogą kożystać z dużych gokartów SODI GT5R. Jeżeli Twoje dziecko nie ma jeszcze 135 cm wzrostu, możesz skorzystać z podwójnego gokarta SODI TANDEM.
Jest on dostępny dla pasażerów powyżej metra wzrostu, osób niepełnosprawnych jak również dla tych co lubią adrenalinę przeżywać najbliżej siebie :)
Jestem pierwszy raz, co potrzebuję zrobić ?


Niezmiernie miło nam Cię gościć u nas na torze!
Zabierz ze sobą kominiarkę i garść pozytywnej energii :)

Na torze czeka cię pierwsza rejestracja, jest ona darmowa i obowiązkowa dla wszystkich, chemy abyś zapoznał się z naszym regulaminem.
W drugiej kolejności wybierz ilość przejazdów i opłać je w recepcji toru.
Po tych dwóch prostych krokach na torze czekać będą już na Ciebie nasi instruktorzy, którzy przeprowadzą Ci niezbędne szkolenie przed jazdą.
Czy można płacić kartą lub blikiem ?


Swoje przejazdy możesz opłacić za pomocą karty oraz blikiem.
Chcę zorganizować event firmowy lub wieczór kawalerski


Dobrze trafiłeś ! Napisz do nas zapytanie o ofertę na nasz adres mailowy. Podaj planowany dzień eventu przyblirzoną godzinę oraz ilość osób. Tych informacji udzielamy tylko drogą mailową ze względu na wymianę dokumentów drogą elektroniczną.
Warto skorzystać z naszego formularza, znajdziesz go w zakładce Rezerwacje.